Şirketimiz Hakkında

ACS KLİMA İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 1999 yılında ısıtma, soğutma, havalandırma sektörünün ana ürünlerinden biri olan Klima Santrali ve Hücreli Aspiratör imalatı ile İzmir’de üretime başlamıştır.

Üretim faaliyetlerini İzmir-Torbalıda 6.500 m²‘si açık 3.500m² kapalı alana kurulu tesisinde sürdürmektedir. Ankara bölge ofis ile birlikte, tüm ülke genelinde sabit ve mobil servisleri ve ayrıca yurt dışında yetkili satış ve servis partnerleri ile hizmet vermektedir.

“Tüm çalışmalarımızı, olası sorunlarda kaybedeceğiniz günlerin değil, saatlerin hatta
dakikaların hesabını yaparak planlıyoruz”

Misyonumuz

Acs Klima :

 • Yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye önemli katkılar sağlamıştır. Bu projelere sağlanan katkılar, bizim için, proje bitimi ile sona ermemekte, teslim ettiğimiz cihazların, nihai kullanıcılarına sağladığımız satış sonrası destekler,
 • ACS Klimanın gerçek kimliğini yansıtmaktadır.
 • ACS Klima’nın, bu gün sektörün en hızlı gelişen ve büyüyen firmaları arasında çok önemli bir yeri vardır.
 • ACS Klimanın bu konumda bulunması ve bu güvenilirliğe sahip olması; geçmişten geleceğe taşıdığı, mühendislik, malzeme seçimindeki titizlik, satış sonrası hizmet ve işçilik kalitesi sayesindedir.

Tanıtım Filmimizi İzleyin

acs klima qatar

Yardımcı Olabilir Miyim?

Danışmanlarımızla görüşerek bizimle iletişime geçin.

Merhaba, sorularınız için buradayım. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak danışmanız gereken bir konu olursa bana ulaşabilirsiniz.

blank
Sanem G.
Sales Manager, ACS Klima

company history

Consulting WP has a long and storied history in the world of finance. We have been pioneers in the industry for many years and are known for taking innovative steps. We are very proud of our achievements and all the people who led us here.

 • 1985

  start with a small service

  This was the time when we started our company. We had no idea how far we would go, we weren’t even sure that we would be able to survive for a few years. What drove us to start the company was the understanding that we could provide a service no one else was providing.

 • 1990

  first employees

  This was the first period when Consulting WP actually felt like it would stick around for a while. We realized we were growing more stable and expanding at the same time. We needed a new office as we had severely outgrown the last one. We started scouting for a new location.

 • 2001

  first recognition

  By this time we were a well known name within the industry. We had been prominent members of the industry for more than 16 years and worked for some of the biggest clients in the industry; we weren’t dismissed by anyone because we could not be dismissed by anyone.

 • 2015

  consulting wp — corporation or family

  Our journey has only brought us higher. Information Technology completely changes the way we analyze and present data. We have embraced new technologies and have ensured that our clients receive cutting edge analytics. As we go on towards the future we intend to exploit the full potential of new technologies to power our services.

Referanslarımızı incelemek ister misiniz?