Kalite Belgelerimiz

blank

TSEK Belgesi

ACS Klima, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Kurumu tarafından imalatçı firmalara verilen ve ürünlerin ilgili standartlara uygunluğunu gösteren TSEK belgesine sahiptir.
blank

CE Belgesi

ACS Klima, klima santrali ve hücreli aspiratör cihazları için CE markalamasını kullanmaktadır. CE işareti, gümrük birliği çerçevesinde üye olduğumuz Avrupa Birliği’nde ürünlerin serbestçe dolaşımını sağlayan, ürün pasaportu niteliğinde bir işarettir ve Avrupa Birliği mevzuatı gereğince topluluk sınırları içine giren 21 grup üründe bulunması gereken bir markalamadır.</p> <p>ACS Klima markalı ürünler, AB’nin direktiflerindeki temel gerekliliklere uygun olarak üretilmektedir.
blank

TÜV SÜD Hijyen Sertifikası

ACS Klima markalı Hijyenik Klima Santrallerinin, DIN 1946/4 ( 12 / 2008 ), standardına tam olarak uygunluğu tespit edilmiştir.
blank

EUROVENT Sertifikası (sertifika no: 06.09.325)

Eurovent Sertifikasyonu, iklimlendirme ve soğutma ürünlerinin, Avrupa ve uluslararası standartlara göre performans derecelendirmelerini belgelendirmektedir. ACS Klima marka klima santralleri TÜV laboratuarlarında yapılan testler sonucunda Eurovent sertifikasını almıştır. Yapılan testler neticesinde Eurovent Sertifikasını alan ACS Klima marka Klima Santrallerinin EN 1886‘ya göre öngörülen performans değerlerini başarıyla sağlamıştır.
blank

Paket Tip Klima Santralleri İçin Hijyen Sertifikası

Paket Tip Hijyenik klima santrallerimizin imalatında DIN 1946-4 standartlarına uyulduğunu, testlerin TUV-SUD tarafından yapıldığını belgeler.</p> <p>TUV-SUD tarafından yapılan testler sonucunda, cihazlarımız, revizyona dahi tabi tutulmadan, üstün bir performans göstermiştir ve hem aspiratör, hemde Vantilatör taraflarında, en iyi sızdırmazlık sınıfı olan ”L-1” sınıfında olmaya hak kazanmıştır. Keza filtre sızdırmazlık testlerinde de, aynı şekilde en üst sınıfta yer almıştır.
blank

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Hizmet belgelendirmesi tüketiciye sunulan hizmetlerin ilgili Türk Standardı veya kriterlere uygun olduğunu gösteren belgelendirmedir.
blank

ISO 9001 : 2015 Kalite Sistem Sertifikası

ACS Klima fabrikasında üretilen ürünlerin tüm imalat süreçleri, uluslararası kalite yönetim sistemlerine yönelik gereksinimleri karşılamaktadır. ISO (Uluslararası Standartlar Organizasyonu) tarafından geliştirilen 9001 : 2015 Kalite Sistem Sertifikası ile ACS Klima markalı ürünlerin, dünya çapında geçerliliği olan standartlara uygunluğu tescillenmiştir.
blank

ISO 14001 : 2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

ACS Klima, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi sertifikası ile hem yaptığı üretim, hem de verdiği hizmetin çevreye olan etkilerinin sorumluluğunun bilincinde olduğunu tescil etmiştir.
blank

OHSAS 18001 : 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası

ACS Klima, ISO 18001: 2007 (OHSAS) İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası ile çalışanlarının emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olma haklarını güvence altına almıştır.

Yardımcı Olabilir Miyim?

Danışmanlarımızla görüşerek bizimle iletişime geçin.

Merhaba, sorularınız için buradayım. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak danışmanız gereken bir konu olursa bana ulaşabilirsiniz.

blank
Sanem G.
Sales Manager, ACS Klima

Referanslarımızı incelemek ister misiniz?