Kariyer

Acs Klima sürekli hedeflerinin üzerine çıkan ve süreklilik olarak gelişimi savunan bir yapı ile çalışmaktadır. Kuruluşumuzdan itibaren en iyi yatırımın insana ve teknolojiye olacağı bilinci ile, bundan sonraki çalışma sürecimizde ülkemize ve çalışanlarımıza fayda sağlamayı amaç edineceğiz.

Gönderilen formlar, veritabanımızda 45 gün süre ile saklanır ve ilgili pozisyonlarda açık olması durumunda sizlerle iletişime geçilir.

Hayır. Bu kanaldan yapacağınız başvurular, İK departmanımız tarafından değerlendirilir ve değerlendirme sonucunda tarafınızla irtibata geçildiği zaman çağırılırsınız.

Sezonluk bir çalışma sistemimiz olmadığı için, ihtiyaç duyulduğu zaman işe alım ilanlarımız açılmaktadır.

acs klima torbalı

Tanıtım filmimiz

ACS KLİMA İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 1999 yılında ısıtma, soğutma, havalandırma sektörünün ana ürünlerinden biri olan Klima Santrali ve Hücreli Aspiratör imalatı ile İzmir’de üretime başlamıştır.

Üretim faaliyetlerini İzmir-Torbalıda 6.500 m²‘si açık 3.500m² kapalı alana kurulu tesisinde sürdürmektedir. Ankara bölge ofis ile birlikte, tüm ülke genelinde sabit ve mobil servisleri ve ayrıca yurt dışında yetkili satış ve servis partnerleri ile hizmet vermektedir.

Açık pozisyonlar

İş İlanı Başlığı Lokasyon Departman Tarih
Satış & Pazarlama Uzmanı İzmir - Türkiye Satış & Pazarlama 8 Kasım 2019

Yardımcı Olabilir Miyim?

Danışmanlarımızla görüşerek bizimle iletişime geçin.

Merhaba, sorularınız için buradayım. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak danışmanız gereken bir konu olursa bana ulaşabilirsiniz.

blank
Sanem G.
Sales Manager, ACS Klima

Ekibimizle tanışmak ister misiniz?