Misyon & Vizyon

Sürekli gelişen, yeniliğe açık bir şirket düşünün! Çalışanlarına değer veren ve sektörde edinmiş olduğu tecrübeyi işine veren bir şirket. Acs Klima değerleri ile beraber büyümeye devam ediyor.

Misyonumuz

Acs Klima ;

  • Yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye önemli katkılar sağlamıştır. Bu projelere sağlanan katkılar, bizim için, proje bitimi ile sona ermemekte, teslim ettiğimiz cihazların, nihai kullanıcılarına sağladığımız satış sonrası destekler,
  • ACS Klimanın gerçek kimliğini yansıtmaktadır.
  • ACS Klima’nın, bu gün sektörün en hızlı gelişen ve büyüyen firmaları arasında çok önemli bir yeri vardır.
  • ACS Klimanın bu konumda bulunması ve bu güvenilirliğe sahip olması; geçmişten geleceğe taşıdığı, mühendislik, malzeme seçimindeki titizlik, satış sonrası hizmet ve işçilik kalitesi sayesindedir.

Vizyonumuz

ACS Klima ;

Sürekli hedeflerinin üzerine çıkmıştır ve sürekli olarak gelişimini devam ettirmektedir.

Kuruluşundan itibaren en iyi yatırımın insana ve teknolojiye olacağının bilinciyle ve bu ilkeye bağlı kalarak;  bundan sonraki çalışmalarımızda da, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükseltmeyi, ürün yelpazemizi ileri teknoloji ile donatılmış yeni ürünler ile çoğaltmayı, ülkemize, çalışanlarımıza ve tüm toplumumuza fayda sağlamayı amaç edinip, hızla geleceğe kendimizi hazırlamaktayız.

Yardımcı Olabilir Miyim?

Danışmanlarımızla görüşerek bizimle iletişime geçin.

Merhaba, sorularınız için buradayım. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak danışmanız gereken bir konu olursa bana ulaşabilirsiniz.

blank
Sanem G.
Sales Manager, ACS Klima

Kalite Belgelerimizi İnceleyin