Tanıtım Filmi

ACS KLİMA İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 1999 yılında ısıtma, soğutma, havalandırma sektörünün ana ürünlerinden biri olan Klima Santrali ve Hücreli Aspiratör imalatı ile İzmir’de üretime başlamıştır.

Üretim faaliyetlerini İzmir-Torbalıda 6.500 m²‘si açık 3.500m² kapalı alana kurulu tesisinde sürdürmektedir. Ankara bölge ofis ile birlikte, tüm ülke genelinde sabit ve mobil servisleri ve ayrıca yurt dışında yetkili satış ve servis partnerleri ile hizmet vermektedir.

blank

Neler yapıyoruz?

Travel and Aviation
Consulting

Consultants ranked firms on a scale of one to 10, based on prestige, firm culture, work-life balance, compensation, and other factors.

Financial Services
Consulting

We are a dynamic niche consulting firm that has been helping visionary financial services brands convey their true essence.

Business Services
Consulting

We have had to start competing on quality of life in a way that they never had to before — leading to higher ratings from consultants.

Energy and Environment
Consulting

Engage with consumers and inspire the media — we ensure brands are seen and heard in all the right places.

Consumer Products
Consulting

We are a company that offers design and build services for you from initial sketches to the final construction.

Surface Transport
& Logistics Consulting

The ConsultingWP firm scored highest for vacation policy, hours in the office, and overall satisfaction.

Misyonumuz

Sürekli gelişen, yeniliğe açık bir şirket düşünün! Çalışanlarına değer veren ve sektörde edinmiş olduğu tecrübeyi işine veren bir şirket. Acs Klima değerleri ile beraber büyümeye devam ediyor.

  • Yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye önemli katkılar sağlamıştır. Bu projelere sağlanan katkılar, bizim için, proje bitimi ile sona ermemekte, teslim ettiğimiz cihazların, nihai kullanıcılarına sağladığımız satış sonrası destekler,
  • ACS Klimanın gerçek kimliğini yansıtmaktadır.
  • ACS Klima’nın, bu gün sektörün en hızlı gelişen ve büyüyen firmaları arasında çok önemli bir yeri vardır.
  • ACS Klimanın bu konumda bulunması ve bu güvenilirliğe sahip olması; geçmişten geleceğe taşıdığı, mühendislik, malzeme seçimindeki titizlik, satış sonrası hizmet ve işçilik kalitesi sayesindedir.

Kalite belgelerimizi incelediniz mi?