Bilgisayar tamiri ve Notebook tamiri için yüklü ödemeler yapıp sonucundan memnun kalmamaktan ya da cihazınızı tamir ettirmek için fatura talep edilmesinden ama faturanız yok diye geri çevrilmekten bıkmadınız mı? Cevabınız evet ise, özellikle bilgisayar tamiri ve Notebook tamiri hizmetlerimiz için bizi tercih ederseniz memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın!

Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek ve bunu her zaman güler yüzle yapmak için eğitim almış deneyimli kadromuz, “Müşteri Memnuniyeti” firma politikamız çerçevesinde sizin, size sağladıkları hizmetten memnun kalmanız için çalışıyor. Asus, HP, Casper, Lenovo gibi pek çok tanınmış marka Notebook tamiri ve bununla ilgili, programların kurulmasından tutun format atılmasına, parça değişiminden bilgisayarınızı geliştirecek yeni parçalar eklenmesine kadar her türlü sorununuza çözüm bulmak için beklemenize gerek yok, ihtiyaç halinde firmamıza gelebilir ve firmamızın iyi hizmetinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Merkezimizin İzmir’de olması sizi umutsuzluğa düşürmesin, Türkiye’deki her ilimize hizmet veriyoruz, sadece bir telefon kadar uzağındayız.

Sizin memnuniyetiniz, bizim memnuniyetimizdir. Sizlere her zaman için en yüksek kalitede hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.