Teklif Talep Formu

ACS Klima
Fiyat Teklif Formu

Başarılı projeler doğru satın almayla başlar. ACS Klima uzmanları satış öncesi tüm teknik detay ve bilgilendirmeleri en iyi analiz ve sonuçlarla sunarken satış sonrasında ACS Destek ekibi ihtiyacınız olduğu her an yanınızdadır.

Konfor, hijyenik, ısı geri kazanımlı ve paket tip klima santralleri fiyatları başta olmak üzere tüm ürünlerimiz ile ilgili olarak projenizi göndererek anında fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.

  • Dosyaları buraya sürükleyin ya da
    Kabul edilen dosya türleri: zip, rar, jpg, pdf, dwg, xls, xlsx, doc, docx, txt, sldprt, sldasm, slddrw, dxf, .
    Sadece, "zip, rar, jpg, pdf, dwg, xls, xlsx, doc, docx, txt, sldprt, sldasm, slddrw, dxf" formatlarını gönderebilir ve 50 MB dan büyük dosyalarınızı formda belirttiğiniz e-posta adresinizi kullanarak www.wetransfer.com sitesi aracılığı gönderebilirsiniz.

Sizin için buradayız. Ürünlerimizle ilgili tüm satış sürecinde sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz. ACS KLİMA İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 1999 yılında ısıtma, soğutma, havalandırma sektörünün ana ürünlerinden biri olan Klima Santrali ve Hücreli Aspiratör imalatı ile İzmir’de üretime başlamıştır.

Üretim faaliyetlerini İzmir-Torbalıda 6.500 m²‘si açık 3.500m² kapalı alana kurulu tesisinde sürdürmektedir. Ankara bölge ofis ile birlikte, tüm ülke genelinde sabit ve mobil servisleri ve ayrıca yurt dışında yetkili satış ve servis partnerleri ile hizmet vermektedir.

Üstün Mühendislik Ürünleri.
Tüm Dünya’ya ihracat.